Salon de Beaute w Siechnicach „zrodził się” z mojej pasji do świata kosmetologii oraz marzenia o zaoferowaniu mieszkańcom Siechnic i okolic wyjątkowego miejsca na mapie tego miasta, w którym każdy klient będzie traktowany indywidualnie. Zamiłowanie do pracy z ludźmi powoduje, że każdy dzień w życiu zawodowym przynosi mi ciekawe doświadczenia i nowe wyzwania.

Salon de Beaute to niepowtarzalne miejsce, a jakość świadczonych usług jest dla mnie absolutnym priorytetem.

Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Podczas studiów i zdobywania doświadczenia zawodowego przysposobiłam wiedzę na temat zarządzania oraz prowadzenia działalności, dzięki której dzisiaj mogę wybrać dla Państwa wyłącznie najlepsze rozwiązania dające najskuteczniejsze efekty.

Z bogatej oferty dostępnej na rynku kosmetyczno-fryzjerskim wyselekcjonowałam najbardziej skuteczne rozwiązania zarówno w wyborze produktów do pracy, aparatury, jak i rozwiązań Hi-Tech. Wiem, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu, w którym poddajemy się zabiegom, dlatego nasz salon jest wyposażony w najlepszej klasy autoklaw, a wykonując wszelkie usługi kładziemy duży nacisk na ich bezpieczeństwo i higienę. Zdaję sobie sprawę, że zaufanie do osoby wykonującej zabieg jest równie istotną kwestią, dlatego dołożyłam wszelkich starań, aby zbudować zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie beauty. Wraz z grupą doświadczonych ekspertów opracowaliśmy, ale i nieustannie udoskonalamy portfolio salonu, aby sprostać wszelkim, nawet najśmielszym wymaganiom naszych klientów. Postarałam się także, aby wnętrze salonu sprzyjało Państwa relaksowi, w ramach oczekiwania na zabieg zaprosimy Państwa na bezpłatny masaż na fotelu masującym, zaproponujemy wyśmienitą kawę. Wysoki standard świadczonych usług, szeroki wachlarz oferty salonu, indywidualnie dobierane profesjonalne zabiegi oraz holistyczne podejście do potrzeb klienta sprawia, że dajemy Państwu pewność, iż oferta Salonu de Beaute to najlepszy wybór jakiego mogli Państwo dokonać!

Zapraszam serdecznie
Katarzyna Felsztyńska – właścicielka salonu.

Kontakt
Instagram